MEFA 18M - mobilna drukarka termiczna

Drukarka która być może wygląda tak samo jak swoja poprzedniczka. Lecz niech was nie zwiedzie ta kolorowa obudowa. To co najważniejsze kryje się właśnie pod nią. Nie będziemy rozpisywać się o specyfikacji technicznej, gdyż to można przeczytać w broszurze informacyjnej. Skupmy się na rzeczach istostych, czyli tym do czego możemy ją wykorzystać. Chyba prościej byłoby napisać do czego nie można.

Wodociągi, gazownictwo, spedycja, leśnicy, drukowanie etykiet i wiele, wiele innych zastosowań. A to wszystko zamknięte w małej, kolorowej obudowie otoczonej ochronną gumą. Guma zapewnia ochronę przed upadkami nawet z 2 metrów. Nie wierzycie ? Zapraszamy na nasz kanał na youtube, gdzie znajduje się film z testów.

MEFA 18M wyposażona jest w mały lecz bardzo czytelny wyświetlacz, który pozwoli na szybkie poruszanie się po menu, zmianę ustawień czy podglądu aktualnego statusu drukarki. Na wyświetlaczu wyświetlane są komunikaty w języku polskim, informujące nas o przegrzaniu czy braku papieru. Dołączony do zestawu pasek na ramie pozwoli na bezproblemowe przenoszenie drukarki. Waga takiej drukarki z papierem i gumową osłoną to tylko 1 kilogram !

Nasza drukarka jest wyposażona w pojemną baterię, dzięki której możemy zapomnieć o częstym ładowaniu. Komunikacja z urządzeniem zewnętrznym odbywa się za pomocą bluetooth albo portu USB-C. Drukowanie odbywa się tak jak na zwykłej drukarce atramentowej bądź laserowej, z tą różnicą, że nasza drukarka nie potrzebuje tuszu albo tonera. Drukowanie przez bluetooth jest możliwe nawet z urządzeń wyposażonych w system android. Wystarczy zainstalować naszą aplikację dostępną w sklepie Google PLAY, i możemy drukować z każdego programu, który taką funkcję posiada.

Podsumowując, mobilna drukarka termiczna MEFA 18M, to drukarka przeznaczona jest dla każdego, kto ceni sobie mobilność pracy w terenie, połączoną z niezawodnością i szybkością. A dzięki dodatkowym akcesoriom takim jak ładowarka samochodowa, torba, czy ogranicznik do papieru praca na naszym urządzeniu stacje się jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Przykładowe wydruki

Drukarkę wraz z oprogramowaniem i akcesoriami możecie Państwo od nas wypożyczyć celem zapoznania się z oferowanym przez nas rozwiązaniem.

Jeśli Państwo nie chcecie kupować urządzenia na własność, możemy zaproponować Państwu leasing takiego sprzętu.

Pozdrawiamy,

MEFA Sp. z o.o.