MEFA ESKULAP E - Mobilna drukarka dla lekarzy

Drukarka MEFA ESKULAP w wersji E jak Exclusive.

MEFA ESKULAP E jest drukarką mobilną służącą do wydruku recept, skierowań, zaleceń oraz innych dokumentów medycznych.

Wersja Exclusive to drukarka dla lekarzy z pojemną bateria dzięki której wydrukujemy bez problemu 2000 recept bez ładowania baterii. To także moduł bluetooth, który pozwala nam na bezprzewodowe drukowanie ze wszyskich możliwych druków lekarskich. Mały lecz bardzo czytelny wyświetlacz, który informuje nas o tym co dzieje się z naszą drukarką a także pomaga w poruszaniu się po menu. I na koniec akcesoria takie jak gumowa osłona, która pozwala uchronić nasze urządzenie przed uszkodzeniem. Podstawka na papier, ładowarka samochodowa, pasek na ramię a także ogranicznik do węższych papierów.

Kompaktowy rozmiar, dzięki czemu bez problemu znajdzie miejsce w torbie lekarskiej. Waga z gumową osłoną i załadowanym papierem trzydziesto metrowym to tylko nie cały kilogram !

Podobnie jak model MEFA ESKULAP S, urządzenie pracuje ze wszystkimi możliwymi programami do obługi gabinetów lekarskich z tą różnicą, że wersję Exclusive możemy zabrać na wizytę domową. Nie musimy już nosić ze sobą recept, skierowań i innych druczków. Teraz to wszystko i wiele innych rzeczy mamy w naszym komputerze - dzięki dołączonemu oprogramowaniu. My wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy kompletne rozwiązanie. Drukarka + oprogramowanie. Dołączone oprogramowanie pozwoli na szybkie i bezbolesne wejście w świat EDM ( Elektroniczna Dokumentacja Medyczna ).

Przykładowe wydruki

Drukarkę wraz z oprogramowaniem i akcesoriami możecie Państwo od nas wypożyczyć celem zapoznania się z oferowanym przez nas rozwiązaniem.

Jeśli Państwo nie chcecie kupować urządzenia na własność, możemy zaproponować Państwu leasing takiego sprzętu.

Pozdrawiamy,

MEFA Sp. z o.o.