MEFA ESKULAP S - stacjonarna drukarka dla lekarzy

Drukarka MEFA ESKULAP w wersji S jak Standard.

Drukarka dla lekarzy - mała, szybka i mieszcząca się na każdym biurku, potrafi zaskoczyć niejedną drukarkę laserową czy atramentową. Łatwość w montażu papieru. Brak tuszu, toneru, atramentu - wydruk jest termiczny, dzięki czemu otrzymujemy produkt, który będzie nam służył przez wiele lat. Jeśli obawiasz się wysokich kosztów eksploatacji to koszt wydruku 1 recepty to tylko dwa grosze ! i to tylko tyle. Nie ma tu nic co mogłoby się popsuć.

MEFA ESKULAP S jest to podstawowa wersja pozbawiona bluetooth, baterii, wyświetlacza oraz gumowej osłony. Reszta parametrów drukarki pozostaje bez zmian. Dlatego możemy zaoferować niższą cenę bez pogarszania jakości produktu.

Używając dodatkowej podstawki i papieru JUMBO możemy wydrukować aż 666 recept bez konieczności zmiany papieru.

Urządzenie pracuje ze wszystkimi możliwymi programami do obsługi gabinetów lekarskich. My wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy kompletne rozwiązanie. Dołączone oprogramowanie pozwoli na szybkie i bezbolesne wejście w świat EDM ( Elektroniczna Dokumentacja Medyczna ).

Przykładowe wydruki

Drukarkę wraz z oprogramowaniem i akcesoriami możecie Państwo od nas wypożyczyć celem zapoznania się z oferowanym przez nas rozwiązaniem.

Jeśli Państwo nie chcecie kupować urządzenia na własność, możemy zaproponować Państwu leasing takiego sprzętu.

Pozdrawiamy,

MEFA Sp. z o.o.